АПЦ USB кабел ( AP9827 ),Црна

АПЦ USB кабел ( AP9827 ),Црна

DEN 503.76

Достапност

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Должина : 6 ft.Конектор : 4 pin USB Тип А - машки.Боја : Црна.ПРОЗОРЦИ сериски интерфејс кабли кои овозможуваат директна комуникација помеѓу UPSs и десктоп компјутери, workstations, и сервери.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа