Супер Водоотпорен Анти-Истекување Агент,Супер Силни Врски Спреј со Четка,Невидливи Лепило Агент Покривот Течење Поправка Спреј за Поправка на Разни Површини (50мл)

Супер Водоотпорен Анти-Истекување Агент,Супер Силни Врски Спреј со Четка,Невидливи Лепило Агент Покривот Течење

DEN 1828.80

Достапност

【ЕФЕКТИВНИ ПОПРАВКА АГЕНТ】 : Моќен водоотпорен анти-Истекување агент има силно лепило акција на која што и тоа може лесно и брзо да се поврзе на повеќето површини кои е подложен и може да биде особено корисно при заштита е потребно.Се чека за производот да навлезат во основата на предметот. 【Тоа КАКО ДА го КОРИСТИТЕ】 : Четка производот директно на површината на керамички плочки, подни плочки, ѕидни tilecement, итн.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа