Hosley Сет од 2 - 7 Инчи Висок чисто Стакло Ураганот Свеќа Носителот или Ракав. Прекрасен Акцент Парче за Кафе или Несакани Маси. Идеален Подарок за Свадби Дома и Настани

Hosley Сет од 2 - 7 Инчи Висок чисто Стакло Ураганот Свеќа Носителот или Ракав. Прекрасен Акцент Парче за Кафе

DEN 342.24

Достапност

ПРОИЗВОД Hosley е Сет од 2 - 7" Голема & 4.25" Дијаметар чисто Стакло Ураганот Свеќа Држачот.КОРИСТИ Прекрасен акцент парче за кафе маси или од страна маси.Отвори на врвот и на дното.ПРИДОБИВКИТЕ Што може да се акцент вашиот дом или канцеларија за правото оркестарот.МЕРЕЊА МАТЕРИЈАЛ Секој еден мерки 4.25" L X 4.25" W X 7" H, сет од 2 и направен од стакло.Hosley бренд производи се направени од квалитетни суровини со минимални фира во секој чекор на производство.Со цел постигнување на неутрален јаглерод барање, ве молиме рециклирајте и помогне да ја напушти Мајката Земја подобро за идните генерации.Hosley е Сет од 2 - 7 инчи Висок, Средни чисто Стакло Ураганот Свеќа на Сопствениците.Прекрасен акцент парче за кафе маси или од страна маси.Идеален Подарок за свадби, Куќа затоплување, Home office, Специјални настани.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа