Дрвени Круг на Топки,SPWOLFRT 2 Парчиња Дрвени Decotative Топки,Природни Круг Вуд Топката,Занаети и DIY Проекти,Farmhouse Дома Orbs/Насловна Оркестарот/Home Украс/Публикации Декораци?

Дрвени Круг на Топки,SPWOLFRT 2 Парчиња Дрвени Decotative Топки,Природни Круг Вуд Топката,Занаети и DIY Проекти,Farmhouse

DEN 570.96

Достапност

【Квалитет и Големина】ќе добиете 2 парчиња дрвени круг топки.На дрвени круг топчиња со дијаметар од прибл. 2.4 во(6cm). 【Совршен Декор】Оваа дрвени круг топката е многу погодна да биде како табела centerpieces, украси за вазни, чинии, занает материјали, свадби, партии, farmhouses, patios и така натаму. 【Висок Квалитет】Овие дрвени круг топката се направени на квалитетот на дрвен материјал.Тие се цврсти и симпатична без било лабава парчиња на дрво кое може да предизвика splintering, со високо полиран третман, тие се одликуваат со висок сјај, не е лесно да исчезнат и многу издржливи. 【Мулти-користете】 Оваа дрвени круг топката не само што не е совршен декор за вас дома, да е исто така одличен подарок за пријатели, реквизит во партијата игри и занаети резерви. 【Задоволство Гаранција】Слободни врати во 30 дена без било какви прашања.За било какви прашања, ве молиме падна слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме сите да се потрудиме да ги задоволи вашите очекувања.Карактеристики : Високо полиран третман го прави топки високо сјајни, елегантна и убава.Не е важно она што стил на вашиот дом décor е, топки може совршено да се совпаѓаат тоа.Совршена декорација за дома, farmhouse, трпезариска маса и спална соба.Уживајте во природните и пријатна атмосфера во вашиот дом.Спецификации : Димензии : Дијаметар 2.4 Во(6cm)Пакет содржина : - 2 x дрво топчиња.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа