Пресече С---инг Патријаршија Руменило Розова Феминистичка Празник Украс

Пресече С---инг Патријаршија Руменило Розова Феминистичка Празник Украс

DEN 358.80

Достапност

Руменило Розова Украс гласи : ПРЕСЕЧЕ ЕБАТ ПАТРИЈАРШИЈА. 3 1/4" Традиционални Стакло Украс.Со злато акценти.Совршен одмор додаток за било феминистичка дома. 'Tis на сезоната за да се пресече на ебат патријаршија.Совршен одмор додаток за било феминистичка дома. 'Tis на сезоната за да се пресече на ебат патријаршија.Детали : 3 1/4" Традиционални Стакло Украс.Злато акценти.Руменило Розова Украс гласи : ПРЕСЕЧЕ ЕБАТ ПАТРИЈАРШИЈА.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа