Рачно изработени Сет од 3 ноќта на Вештерките Духови

Рачно изработени Сет од 3 ноќта на Вештерките Духови

DEN 1176.00

Достапност

Сет од 3 Керамички Духови.Овој сет од 3 ноќта на Вештерките духови ќе изгледа убава како декоративен дел во вашиот дом, или во затворени простории или на отворено.Го прослават ноќта на Вештерките со стил!Оваа керамички дух мерки : Висок : 12cm/4.72 in Width : 11cm/4.33 in Thickness : 0.5 cm/0.2 во** ДОПОЛНИТЕЛНИ ИНФОРМАЦИИ : Мојата керамички ноќта на Вештерките украси се печката отпуштен од работа, стаклен и refired за издржливост.Сите материјали се доведе-слободни.Храна безбедно и машина за миење садови, иако миењето на рацете се препорачува.Секое парче е оригинално.Духовите се продаваат во групи од 3.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа