Форте Производи 8002235 Отвори Врвот Пластични Recycle Bin со Пластични Кеси Графички, 14.5 L x 21.5 W x 36 H, Црна

Форте Производи 8002235 Отвори Врвот Пластични Recycle Bin со Пластични Кеси Графички, 14.5 L x 21.5 W x 36

DEN 1324.56

Достапност

Ротациски моделирани ЈП пластика со УВ стабилизира материјал.Се користи во затворени простории или на отворено.Отворете и отстранлив врвот за лесно рециклирање на отпадоци и одржување. 39 литри отпадни капацитет.Факултативна тешко бин лагер и површинска монтажа за полнење на располагање.Подготвени да ги користат контејнери за рециклирање во различни бои.Карактеристична графика за лесно да препознаете рециклираат материјал.Силни и долготрајни. 100 проценти рециклираат.комерцијални и станбени употреба.Подготвен да се користи за рециклирање на сад.Карактеристична графика за лесно да препознаете рециклираат материјал.Силни и долготрајни. 100% рециклираат.Комерцијални и станбени употреба. 39 литри отпадни капацитет.Ротациски моделирани ЈП пластика со УВ стабилизира материјал е комплетно водоотпорна и може да се користи во затворени простории или надвор.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа