JTYX Вертикална Ѓубре Може да Плоштад со Ashtray Хотелски Лифт Устата прекривачот Пепел Бин Нерѓосувачки Челик Индустриски Отпад Сад за Станбени Комерцијална Употреба

JTYX Вертикална Ѓубре Може да Плоштад со Ashtray Хотелски Лифт Устата прекривачот Пепел Бин Нерѓосувачки Челик

DEN 19727.52

Достапност

ЃУБРЕ ГОЛЕМИНА : 355*275*685mm.ОДЛИЧНО ЗА КОМЕРЦИЈАЛНИ ПРОСТОРИ - Екстра-голем капацитет и отворен капак направи овој идеален избор за хотелот лобира, ресторани, или банкет соби.ВИСОК-КВАЛИТЕТ МОДЕН ИЗГЛЕД : Нашата дамка челик dustbin е направен од високо-одделение scratchproof нерѓосувачки челик.Материјалот е цврсти и трајни, не е лесно да се деформирани.Дури и ако е поставена на отворено, тоа не е лесно да се биде corroded со дожд.АНТИ-БУЧАВА И АНТИ-ПРОПАДНА ДИЗАЈН : ѓубре може да база е опремен со висок квалитет на гума против пролизгување прстен и може да ја спречи на бучава.ВИСОКА ПРИМЕНА : За внатрешна и надворешна употреба.Можат да бидат ставени во кујна, дневна соба, спална соба, двор, тоалет, итн.Тоа исто така може да се користи forindustrial цели, во болница коридори, веднаш до хотел лифтови, во отворено паркови, итн.Опис : Име : Долго заоблени пепел кофа со прекривачот Големина : 355*275*685mm Материјал : не ' рѓосувачки челик барел главата, железо бојата на телото е Применливо места : star-номинална хотели, хотели, банки, клубови, домови, КТВ кутии и други затворен места.Производи вклучуваат : 1*Внатрешна корпата за Ѓубре.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа