EuisdanAA U-Завртки 3-1/8(78mm) Внатрешна Ширина на 304 Нерѓосувачки Челик M10 U-Топ Fastener за 76mm Цевка Кол 2 парчиња(Pernos en U 3-1/8 (78 mm) Ancho внатрешни работи 304 Acero inoxidable M10 Sujetador де perno en U

EuisdanAA U-Завртки 3-1/8(78mm) Внатрешна Ширина на 304 Нерѓосувачки Челик M10 U-Топ Fastener за 76mm Цевка

DEN 335.76

Достапност

Ние се изврши извори, контрола на квалитет, како и исполнување.Тема Должина(Min) : 34mm / 1.Материјал : acero inoxidable 304 construido един он гран rendimiento en resistencia a la corrosión y ал óxido.По широка примена и ригорозни тестирање, нашите Euisdan AA Fastenerwhether тоа е од не ' рѓосувачки челик или јаглероден челик поцинкуван U-завртки, сите перформанси е многу одлични. Мали додатоци, ве молиме да се држат подалеку од деца.Ние веруваме во ФАБРИКА ДИРЕКТНИ набавки.Ние се стремиме да се осигураме дека нашите производи се сигурни, ажурирани и дека нашите трансакции се непречено и брзо.Adecuado став automóviles, barcos, plomería y otras aplicaciones domésticas e industriales.Примена : искористени да се поправи или да се поврзете на заклучен делови на цевки, дрво, итн. Осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектите на сликата за да бидат малку различни од реалниот објект.Опис на Spanish Pernos en U 3-1 / 8" (78 mm) Ancho внатрешни работи 304 Acero inoxidable M10 Sujetador де perno en U rz tubo де 76 mm де diámetro 2 piezas Aplicación : Se utiliza став fijar о conectar лас piezas bloqueadas на tuberías, madera, итн.34"; Contenido del paquete : 2 piezas x perno en У Euisdan AA U-Завртки 3-1/8"(78mm) Внатрешна Ширина на 304 Нерѓосувачки Челик M10 U-Топ Fastener за 76mm Цевка Кол 2pcs Euisdan AA : Нашата група е составена од фабриките во Азија кои произведуваат ОЕМ и резервни потрошувачки производи.35";(Apto para tubo де 76 mm де diámetro; Пасо : 1,5 mm / 0,06"; Diámetro де ла varilla : 9 mm / 0,35";.Тема : M10; Ритам Ширина : 78mm / 3.07"; Вкупна Должина : 112mm / 4.34"; Пакет Содржина : 2 парчиња x U-Топ(Longitud де ла rosca (mínima) : 34 mm / 1.Answer : ___________________________ Note : 1.Одговара за 76mm Цевка со Дијаметар; Теренот : 1.Hilo : M10; Ancho де ла ranura : 78 mm / 3,07"; Longitud вкупно : 112 mm / 4.41"Apto para tubo де 76 mm де diámetro; Пасо : 1,5 mm / 0,06"; Diámetro де ла varilla : 9 mm / 0,35";Longitud де ла rosca (mínima) : 34 mm / 1.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа