Сина Харбор Риба Ко. Диви Albacore Туна во Вода со Jalapeño - 3 oz Торбичка (Пакување од 12)

Сина Харбор Риба Ко. Диви Albacore Туна во Вода со Jalapeño - 3 oz Торбичка (Пакување од 12)

DEN 692.40

Достапност

ПРОСТО ПРИГОТВЕНИ – Просто приготвени, Сина Харбор Риба Ко Диви Albacore Туна во Вода со Jalapeño карактеристики фирма, meaty намалувања на одржливо фатени туна и diced jalapeño спакувани во еден лесен, подготвени да одат торбичка.ВКУСНИ, БЛАГ ВКУС Спакувани во Америка, нашите диви фатени туна обезбедува вкусни, благи, чист вкус со само точниот износ на jalapeño за свежо-дегустација zing Додадете парче или две од авокадо, навивам во заврши и да уживаат во, плус тоа е делфин безбедно.НЕМА ОДВОД е ПОТРЕБНО – за Овој удобен и вкусни туна торбичка не треба да биде исцедена, што го прави лесно да уживаат туна во секое време, насекаде имам арома на вкусови во сите ваши омилени туна рецепти или јадете го како што е правото надвор од својата удобна, преносни торбичка.ГЛУТЕН СЛОБОДНИ s визија за светските океани да се преполни со живот - денес, утре и за следните генерации.Кога ќе го видите blue м-р ecolabel, можете да бидете сигурни дека туна во вашата може или торбичка бил фатен според пријателски стандарди.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа