CKAuto 4 Кутии, 960Pcs, 0.25 оз, Сива, Лепило се Држи на Тркала Тегови, Автомобили, Камиони, спортски автомобили & Мотоцикли, Ниска Профил, 60oz/Кутија, САД ОЕМ Квалитет, во Вредно

CKAuto 4 Кутии, 960Pcs, 0.25 оз, Сива, Лепило се Држи на Тркала Тегови, Автомобили, Камиони, спортски автомобили

DEN 1415.76

Достапност

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон. .СУПЕРИОРЕН КВАЛИТЕТ – Високо квалитетен материјал е garanteed, блиска толеранција бидете сигурни дека тежината на производите се точни.АНТИ-КОРОЗИЈА – површинскиот слој на воланот тегови е првиот electrogalvanized, тогаш се применуваат multilayer и omni-димензија пластични прскање процес.ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ – материјал на производи е lead-free, универзален и за 50 држави.U.S БЕЛА ЛЕНТА – U. С направени Четири Сезона Лента прави совршен лепење резултати, широк хартија поддршка disigned за лесен пилинг.СПЕЦИФИКАЦИЈА – 1 сегмент : 1/4 оз 1 лента : 8 сегменти 1 кутија : 30 ленти Во вкупно 4boxes=120strips=960segments=240oz.Дебелина на слој е околу 100 μ, додека други брендови дебелина е под 30 μ.Дебелина на слој е околу 100 μ, додека други брендови дебелина е под 30 μ.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа