Tripod и Мобилен Телефон Држач за во Живо/Шминка/YouTube Видео/TikTok, Мулти-functiontripod, Bluetooth Далечински Управувач Универзална Selfie Стап, Погоден за Мобилен Телефон (72CM (Бела))

Tripod и Мобилен Телефон Држач за во Живо/Шминка/YouTube Видео/TikTok, Мулти-functiontripod, Bluetooth Далечински

DEN 504.00

Достапност

Кажете збогум на временски ограничени камера функцијата и правење на фотографиите е можно повеќе.Не треба да ја преземете стан. [По-продажбата на услугата] Ние ќе ви обезбедиме со висок квалитет по-продажбата на услугата.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Компатибилен со повеќето Apple/Android паметни телефони, како на i Phone 8/7/6 серија, Samsung Galaxy серијата, итн.Користете безжичниот далечински управувач со далечинска контрола на растојание до 10 метри да го контролираат вашиот паметен телефон да се земе слики. : Bluetooth Selfie Стап Боја : K07 поддржува само хоризонтална снимање + далечински управувач 70 CM (црна), K07 поддржува само хоризонтална снимање + далечински управувач 70 CM (бела), K10 живеат поддршка (хоризонтална снимање + вертикална снимање) далечински управувач 70 CM (црна), K10 живеат поддршка (хоризонтална Снимање + вертикална снимање) далечински управувач 70 CM (бела), K10-S убавина шминка светлина (хоризонтална снимање + вертикална снимање) + далечински далечински управувач 72 CM (црна), K10-S убавина шминка осветлување (хоризонтална снимање + вертикална снимање) + далечински далечински управувач 72 CM (бела ), K21 надградба на алуминиум пол (хоризонтална шут + вертикална шут) + далечински управувач 106 CM (црна) Модел : K07 Поддржуваат Bluetooth : Да Материјал : ABS+Нерѓосувачки челик Дали да го вклучите далечинскиот управувач : Вклучуваат.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа