3G Кардио Про Тркач неблагодарна Работа, Сребро - Простор за Заштеда на енергија Виткање неблагодарна Работа - 3.0 HP - Ортопедски Појас - 350 LB Корисникот Капацитет на - Е?

3G Кардио Про Тркач неблагодарна Работа, Сребро - Простор за Заштеда на енергија Виткање неблагодарна Работа

DEN 1975.20

Достапност

5 до 12 MPH) и височина settings (до 15%), отчукувањата на срцето контрола (безжична рака опционално), и можност да креирате сопствени вашето вежбање.DC висок вртежен момент 3.5" x 58" работи појас дава многу простор и удобност да се кандидира.3 G Кардио Про Тркач е совршен неблагодарна работа за оние кои сакаат квалитет, но, исто така, треба да се зачува простор.3 G Кардио Про Тркач неблагодарна Работа нуди на корисниците уникатна способност да имаат висок квалитет и простор за заштеда на енергија неблагодарна работа на сите во едно.Нашите тешки-должност Ortho Flex потпирање ограничува првичната нога штрајк вибрации додека 20.Важно е да се грижи за вашата работа ( на одење површина или под појас).Брз појас брзина забрзување од 0 до 12 mph за само 18 секунди – совршени за интервал или H.0 HP моторни сили на 216 lb.3 G Кардио, на Аризона-базирана компанија со комбинирана 50 години искуство во фитнес индустријата, обезбедува комерцијални ниво на квалитет и супериорна вредност.Ние нудиме неспоредлив живот рамка гаранција, 5 години делови, и 1-година во домот на трудот и вие сте само еден телефонски повик далеку од 5-ѕвезда услуги на клиентите 9-5 недела PST.Про Тркач Неблагодарна Работа.Макс корисникот тежина 350 кг.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа