Aleumdr Жените Црисс Крстот Завој Висока Waisted 2 Парче Облека Јога Leggings со Спортски Градник Тренерки

Aleumdr Жените Црисс Крстот Завој Висока Waisted 2 Парче Облека Јога Leggings со Спортски Градник Тренерки

DEN 645.12

Достапност

Повод : На соодветен сет тренингот тимови се погодни за секојдневна активен начин на живот како и спортови, јога, вежби, фитнес, салон, одење, џогирање, трчање, велосипедизам, бокс, куглање, тенис, и било кој тип на тренингот.Повод : На соодветен сет тренингот тимови се погодни за секојдневна активен начин на живот како и спортови, јога, вежби, фитнес, салон, одење, џогирање, трчање, велосипедизам, бокс, куглање, тенис, и било кој тип на workout Item Тип : 2 Парче Тренингот Облека/Вежба Облека/Tracksuits Item Деколте : Лажичка Вратот.Се повлече На затворање.Со намера да се обезбеди средна/висока поддршка за спорт и да се спречи градник translocating.Спортски за јога и фитнес ентузијасти, кои се направени на удобно и високо еластична ткаенина,се меки и се водат напор со вашите движења.6 Зголеми Активни Висока Waisted 2 Парче Облека Јога Носат За Жените.Со намера да се обезбеди средна/висока поддршка за спорт и да се спречи градник translocating.2 Сива Женска 2 Парче Панталони Outfits NO. 87% Најлон, 13% Spandex.High-waisted leggings со ребрести корселе понуди голема поддршка и подобрување на вашиот облик, ќе ги носи поблиску монтирање.1 Основни Сина Тренерки За Жените.3 Green Two Парче Комплети За Жени.Моден Дизајн:Овие 2 парче салата сет карактеристики на висок пораст црисс крстот завој со стомак контрола, подигнете го вашиот девојки нагоре, контури вашиот криви и да се направи да изгледа различно.Објектот Сезона : All Година.Спортски за јога и фитнес ентузијасти, кои се направени на удобно и високо еластична ткаенина,се меки и се водат напор со вашите движења.High-waisted leggings со ребрести корселе понуди голема поддршка и подобрување на вашиот облик, ќе ги носи поблиску монтирање.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа