KIDSTIR Празник Торта поп Колекции Деца Печење Комплет - Деца Кујна DIY Колекции Со Претходна Мери Состојки за Торта Декорирање за Полнење за Печење Поставете - Среќен Б?

KIDSTIR Празник Торта поп Колекции Деца Печење Комплет - Деца Кујна DIY Колекции Со Претходна Мери Состојки

DEN 719.76

Достапност

ОДЛИЧЕН ПОДАРОК : Секој сака торта се појавува!Kidstir Сите-Во-Едно Торта Поп Печење Колекции се совршен подарок за децата и тинејџерите.СВЕТОТ НА УЧЕЊЕ : Научете како да се пече како најдобро со Храна Забава списание : Целосна Водич за Торта се Појавува!Повеќе од 20 страници на експерт кујна совети и печење историја вклучени за СЛОБОДНИ.Ние го прават тоа лесно имаат експлозијата во кујната со претходна мери бонбони украси и суви состојки вклучени во кутија.Kidstir е наградуван кулинарски образование компанија која обезбедува месечна рацете на готвење проекти за деца, доставени до вашата врата.Сите што ви треба е едно јајце, малку млеко и путер, и ќе бидат подготвени да whisk, се пече и се украсуваат.Да се СМЕЕШ, да НАУЧАТ, ПОВРЗЕТЕ се На кујната е одличен начин да се трошат на квалитетот, екран-слободно време заедно како семејство.Се создаде незаборавни семејство моменти и вкусни забава со сите омилена залак-големина торта поп десерт!.Оваа забава семејство печење проектот има Божиќ напишани сите над неа!Отвори кујна авантура со нашите класично вкусни Сите-Во-Едно Печење Комплет : венец Торта се Појавува Со празник декорација.Храна Забава списание : Целосна Водич за Торта се Појавува има повеќе од 20 страници на експертски совети за печење, торта појавува историја, и забава храна факти!.Тоа е исто така место каде семејства може да се создаде моменти на вистински конекција и радост додека споделувате некое вкусно јадење — или вкусен третираат.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа