Табела Концепт Торта Стојат, Нозе Торта Стои со Капак, кои Служат Послужавник, Housewarming Подароци

Табела Концепт Торта Стојат, Нозе Торта Стои со Капак, кои Служат Послужавник, Housewarming Подароци

DEN 838.80

Достапност

Додадете pop на боја на вашата маса или кујна со овој модерен метал торта застане на серверот плоча и купола донесување на софистицираност и топлина да било дома декор.Одлично за декорирање торта и служи торта, muffins, пити, колачи или овошје.Домот торта стојат екранот послужавник се вклопува удобно во рака кога поминува или служат.Shatterproof BPA free акрилик купола е одлична за внатрешна или надворешна употреба.Топката врвот капак за лесен и удобен зафат.Совршен торта застане за да се користи во dinning формалното поставување или на базен партија и пикник.Димензии : Торта плоча – 11.5" Кол., Куполата - 10.6" Кол.Прави прекрасен housewarming подароци или подарок за секоја прилика.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа