uxcell Мрежа Патент Затворање долна облека Градник Облека за Перење Торба 50 x 60cm Бела

uxcell Мрежа Патент Затворање долна облека Градник Облека за Перење Торба 50 x 60cm Бела

DEN 647.76

Достапност

Име На Производ : Торба За Перење;Боја : Бела.Материјали : Најлон, Пластика.Димензии : 50 x 60cm/ 19.7" x 23.6"( L*W).Нето Тежина : 49g.Пакет : 1 x Перење Торба.Оваа заштитна торба за перење со најлон braket е погодна за домашни или перење употреба.Заштита на underwears од обвивката околу машината за перење.Чувајте ги во првобитна состојба.Патент затворање е лесен за употреба.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа