Waring Комерцијални WCV66R се Тркалаат Комора Вакуум Торба, Јасно

Waring Комерцијални WCV66R се Тркалаат Комора Вакуум Торба, Јасно

DEN 503.76

Достапност

Ова е 66' долго x 11" широк тек на торби што треба да се користат во Waring Комерцијални Wcv300 комора Вакуум sealer или во други производители' sealer.Овие кеси се одлични за сува складирање, сирење складирање, замрзнување производи, се вари во кеса готвење, и sous врски, за да обезбедат готвење.Одлично за складирање на течни производи и marinating.Waring, универзално позната за воведување на првата blender во Америка, е еден од денешна водечките производители на професионални апарати за foodservice и лабораториски индустрии.Waring Комерцијални нуди високи перформанси, со голем волумен храна процесори и blenders, тешки-должност за греење апарати како што се скари, griddles, toasters и длабоко fryers, и голем број на специјализирани производи.Како Решенија Специјалист во КОМБИНАЦИЈА, ПРВИЧНО, ГОТВИ, и ПИЈАЛАК категории, Waring се стреми да обезбеди иновативни, прилагодена опрема за да ги исполни сите индустриски неисполнети потреби.Со 80+ години на производство на експертиза и на локално и на глобално ниво, Waring е горд на понудата на постојано проширување на збирки на подобри професионални производи.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа