CHXIHome Интерактивни Смешно Игра Гребење Мачка Играчка Милениче Материјали Мачка Играчка, Сисал Топки, Интерактивни домашно Милениче Мачка Играчки, Гуми за Штракаат

CHXIHome Интерактивни Смешно Игра Гребење Мачка Играчка Милениче Материјали Мачка Играчка, Сисал Топки, Интерактивни

DEN 528.00

Достапност

Лесно да се привлечат мачка внимание со светла боја.Материјал : Сисал.Забава мачка топката играчка прави rattling звук кога валани, трајни доволно за долго време да го користите.Тоа е добар подарок за вашето домашно милениче.Пакет се Вклучени : 3/6 x Мачка Сисал Топки.Материјал : Sisal Size : Кол. 2.16 inches Color : Random Package се Вклучени : 3/6 x Мачка Сисал Balls Quantity : 3/6 Pcs If имате прашања за овој производ,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас!Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа и да се реши проблемот за вас.Ви благодариме за вашето купување!.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа