4pcs/пакет Топката Мачка Играчка Интерактивни Мачка Играчки Игра Гуми за Штракаат Нула Фати Пет Маче Мачка Exrecise Играчка Топки

4pcs/пакет Топката Мачка Играчка Интерактивни Мачка Играчки Игра Гуми за Штракаат Нула Фати Пет Маче Мачка

DEN 1648.80

Достапност

100% Сосема нов и висок квалитет.Тип : Топката мачка играчки Материјал : Пластика.Доаѓа во 4pcs/пакет.Избрани бои по пакет.Топки се меки и флексибилни за мачки забава. *100% Сосема нов и висок квалитет*Тип : Топката мачка играчки*Доаѓа во 4pcs/pack*Избрани бои по-пакет*Топки се меки и флексибилни за мачки забава.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа