XINYOU Стрес Топка за Возрасни и Деца - Анти Стрес Сензорни Топката Стискаш Играчка-Боја Промена на Топката-Сензорни Играчки-Анти Стрес се Притисне Топки-Вознемиренос

XINYOU Стрес Топка за Возрасни и Деца - Анти Стрес Сензорни Топката Стискаш Играчка-Боја Промена на Топката-Сензорни

DEN 335.76

Достапност

Опис Оваа боја промена nee doh е стрес relieveing што е составен од мека doughy материјал кој може да се протегала и го гмечи во која било насока.Бидете сигурни дека не се притисне на цвест на топката премногу.5 см со дијаметар од прибл Мека squishy боја се менува Стискаш на Топката; Достапна во 3 различни комбинации на бои Revals нова боја под, кога гмечи Погоден за возраст од 3 и над Пакет се вклучени : 1 * Стискаш Топката.Може да се стави на цвест дел кон дланката кога игра така што тоа може да трае подолго.Бидете сигурни дека не се притисне на цвест на топката премногу.Погоден за возраст од 3+ Големина на Стискаш на Топката; 6.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа