NUZYZ Стрес Топки за Возрасни и Деца, Durian Рака Зафат Сила Тренер Играчки, Рака Терапија Топката,Прст Отпор Вежба Изстискване Стискаш Играчки Декомпресија Светло Жолт?

NUZYZ Стрес Топки за Возрасни и Деца, Durian Рака Зафат Сила Тренер Играчки, Рака Терапија Топката,Прст Отпор

DEN 856.80

Достапност

Како да се притисне играчка со едукативна функција, тоа може да помогне да се подобри деца рацете на способност и способност да се сфати.СИМПАТИЧНА ДИЗАЈН И ИЗДРЖЛИВОСТ : Можете да притиснете на durian колку што сакате и тоа ќе ви ги забавуваат.Точка Име : Декомпресија Toy Material : TPRFeatures : Шарени, Убави, Стрес-ослободување Боја : Светло Жолта , Емералд Зелена, Темно Жолта, Жолта Green Size Детали : 7.Стрес олеснување топки за деца и возрасни.НАЈДОБРО се КОРИСТИ ЗА : спречување на тензија, зголемување на рака нежност и олеснување на болки во зглобовите.Голем стрес играчка за возрасни и деца.Должината на играчка е 7.Изработени од кожа-безбедно термопластични гума (TPR).Го НАМАЛИТЕ СТРЕСОТ И да се ЗАЈАКНЕ РАЦЕ : ви Помага фокус, го намалите стресот и да се обучуваат вашата рацете, лактите и зглобовите.ГОЛЕМИНА : големината на durian стрес олеснување топката играчки е 7.5 cm и ширина е 12.Контрола на мускулите за обука за почетокот тежина lifters.Опис : Усвојување на стискаш играчка со живописни durian изглед и еластична текстура за да се игра, тогаш ќе имате забава.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Одлична алатка за прекинување на пушењето.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа