CLYWENSS Компатибилен 6510 Тонер Кертриџ Замена за Xerox Phaser 6510 WorkCentre 6515 за Phaser 6510/dni 6510/n Workcentre 6515/dni 6515/dn Печатач Висок Принос (Црна Цијан Жолта Магента,4 Парчиња)

CLYWENSS Компатибилен 6510 Тонер Кертриџ Замена за Xerox Phaser 6510 WorkCentre 6515 за Phaser 6510/dni 6510/n

DEN 1026.96

Достапност

Печатач Компатибилност : Phaser 6510 : 6510 N, 6510 DN, 6510 DNI, 6510 DNM; Work Centre 6515 : 6515 N, 6515 DN, 6515 DNI, 6515 DNM Печатач.Пакет Содржина : вкупно 4 Пакет Phaser 6510 Work Centre 6515 Тонер касети : 1 - 106 R03480 Црн Тонер, 1 - 106 R03477 Синозелена Тонер, 1 - 106 R03478 Магента Тонер, 1 - 106 R03479 Жолта Тонер.Висок Принос : До 5,500 страници во 6510 6515 црн тонер & 2,400 страници во 6510 6515 боја тонер (5% покриеност на А4).CLYWENSS Компатибилни Тонер Касети Замена за Xerox Work Centre 6515 Phaser 6510 е Алтернативна Замена за ОЕМ Тонер Кертриџ (НЕ-ОЕМ).Лесно да се инсталира и се признава перформанси, достоен за вашата доверба.Ако има било какви проблеми со нашите производи, ве молиме не двоумете се да не контактирате во било кое време!.Answer : ___________________________ Note : Сите фотографии во оперативни инструкции се за повикување само.Вистинскиот изглед е предмет на финалниот производ ќе добиете.Висок Квалитет На Печатење.Добра Компатибилност.Лесно да се инсталира.Ефективни.Answer : ___________________________ Note : .Ова е Алтернативна Замена за ОЕМ Тонер Кертриџ (НЕ-ОЕМ)Кога печатачот прикажува зборовите "не-оригинал" или "Не-Вистинска", ве молиме кликнете на "ОК", "Да" или "Продолжи" и тоа ќе оди напред.Phaser 6510 : .Phaser 6510 N / Phaser 6510 DN.Phaser 6510 DNI / Phaser 6510 DNM.Work Centre 6515 : .Work Centre 6515 N / Work Centre 6515 DN.Work Centre 6515 DNI / Work Centre 6515 DNM.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа