Wcaro 2020 Дипломирањето Партија Украси Класа на 2020 Дипломирањето Банер Ткиво Хартија Пом Poms Хартија Фенери Хартија Фанови Дипломирањето Партија Материјали 2020

Wcaro 2020 Дипломирањето Партија Украси Класа на 2020 Дипломирањето Банер Ткиво Хартија Пом Poms Хартија Фенери

DEN 263.76

Достапност

Превозот од Кина!Стандард на Превозот услуга обично трае 20-30 дена сега; Препорачана Превозот услуга обично трае 14-20 дена сега!!!.2020 Дипломирањето Партија Оркестарот Комплет вклучува : 8pcs ткиво пом poms; 2 парчиња хартија фенери; 2pc ткиво хартија саќе топката; 2 парчиња хартија фанови; 1pc КЛАСА НА 2020 знаме bunting банер.Секое ткиво пом poms има кратко бела лента за лесно екранот.Партија се Залага за : Ова црно бело злато тематските партија декорација за полнење е совршен за колеџ graduations партија и средно училиште дипломирањето партија, 2020 дипломирањето партија резерви.Тоа е економска начин да светне на вашата страна.Виси тоа каде што како страна на лентата.Собранието е потребно, на сите елементи кои доаѓаат во станот спакуван со инструкции.Пред укината и пре-сече.Тие се пред-укината и пре-сече,многу е лесно да се соберат, тие се едноставни за да се откажам насекаде како таванот, табели, ѕидови,столици, дрвото е гранки, или за табела централен, кои ќе ги импресионира секој настан.Карактеристики : Ова црното злато бела боја ткиво хартија pompoms, хартија фенери, хартија фанови, хартија саќе е совршен за 2020 дипломирањето партија настани.Само уживаат во оваа diy хартија декорација со вашите семејства и пријатели.Ве молиме кликнете на Додади во Кошничка ако ви се допаѓа нашиот производ.Ве молиме оставете доволно време да ги стави заедно.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа