Schnauzer Чукање на срцето Спас Ласерски Гравирани Шише за Вода Индивидуализира Поларните Камила не ' Рѓосувачки Челик Многу Бои, Големини со Слама - Љубов Куче - 32 оз - П?

Schnauzer Чукање на срцето Спас Ласерски Гравирани Шише за Вода Индивидуализира Поларните Камила не ' Рѓосувачки

DEN 403.20

Достапност

Тие се BPA-free но НЕ машина за миење садови безбедно.Рака Мие Само се препорачува.Рака Мие Само се препорачува.Оваа прецизно дизајнирани уметнички дела е изработен со висок квалитет Ласерско Гравирање Машина за производство на двете постојани и многу детални шише за вода.Па тоа не само што го задржува вашиот пијалок температура на начин што го сакате тоа, но, исто така, е безбеден за целото семејство!.Поларните Камила Висока Издржливост Drinkware е конструиран со двоен ѕид, вакуум изолирани изградба да се обезбеди чувствувате топлина и ладно задржување.Со гордост lasered/прилагодена во САД!Сите предмети направени да нарачате.На завртката на капакот се одликува со лесно флип врвот, мека гума прст задржете, покрена сртови за лесно отворање и затворање, како и цврсти & отстранлив слама за лесно чистење.Поларните Камила шишиња со Вода имаат два пати на топлина и ладно отпор кога во споредба со нормална патна чаши и е и BPA и да доведе слободни.Оваа прецизно дизајнирани уметнички дела е изработен со висок квалитет Ласерско Гравирање Машина за производство на двете постојани и многу детални шише за вода.Ова е од не ' рѓосувачки челик Поларните Камила Шише за Вода со Трајна Ласерска Врежани Уметнички дела, ова НЕ е винил налепница или некои евтини лепило decal.Ривали и е еднаква на најпопуларните брендови.Шишиња со вода имаат два пати на топлина и ладно отпор кога во споредба со нормална патна чаши и е и BPA и да доведе слободни.Поларните Камила Висока Издржливост Drinkware е конструиран со двоен ѕид, вакуум изолирани изградба да се обезбеди чувствувате топлина и ладно задржување.Сите предмети се направени да нарачате, и со гордост lasered/прилагодена во САД!Ова е од не ' рѓосувачки челик Поларните Камила Шише за Вода со Трајна Ласерска Врежани Уметнички дела, ова НЕ е винил налепница или некои евтини лепило decal.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа