Океанот Сирена Seashell морска ѕвезда Спортски Шише за Вода 20oz Вакуум Нерѓосувачки Челик Пиење Шише BPA Free Leakproof Патување Кригла за Трчање, Фитнес, Јога Кампување

Океанот Сирена Seashell морска ѕвезда Спортски Шише за Вода 20oz Вакуум Нерѓосувачки Челик Пиење Шише BPA Free

DEN 719.76

Достапност

Тоа ќе ги чува вашите пијалаци над 45℃ до 10 часа, и над 65℃ до 6 часа.2 cm Капацитет : 20 мл / 600 ml Тежина : 0.И тоа е, исто така, одлично за фитнес, јога, велосипедизам, џогирање, фитнес, кампување, планинарење, и работи., за да се избегне отпорност на купот. ✦Безбедно Материјал : 18/8 храна-одделение од нерѓосувачки челик, 100% не-токсични, BPA-free. ★ЛЕСНО ДА се НОСАТ : Да се направи полесно за да го користите, ние проширува на справи, па тоа може да биде укината лесно со неколку прсти или јамка врз кеси со carabiner. ⑥ По пополнување расипливи пијалоци како што се млеко, ве молиме да пијат и да се мијат нив што е можно поскоро.89 фунта / 400 g Функција ✦Држи Време : Одржување на пијалаци над 45℃ до 10 часа, и над 65℃ до 6 часа. ③Do не се стави производот во отворен пламен, микробранова печка, индукција шпорет, или машина за миење садови.Тоа е исто така многу погодна за внатрешна и надворешна спортови како што се фитнес, велосипедизам, џогирање, фитнес, кампување, планинарење, и работи. ✦Лесен за Користење : Количка за складирање дизајн на шише капаче и слама ви овозможува да пијат брзо без unscrewing шише капак секогаш кога ќе сакате да се напие вода.Спецификација Материјал : 18/8 нерѓосувачки челик; храна одделение PP; храна одделение силиконски Големина : 10.Ние им овозможи на вратите и наплата тоа ако шише за вода има проблеми со квалитетот.★18/8 ПРЕМИЈА од не ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК : 20 унца шише за вода е направен од 18/8 висок квалитет, од нерѓосувачки челик(304 одделение од нерѓосувачки челик) , што е, исто така, BPA-free и нетоксичен.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа