Денот на вљубените Лесна Шема Нерѓосувачки Челик Вакуум Колба, Двоен Ѕид Изолирани Шише за Вода Течење Доказ за Патување Кригла 17 Унца

Денот на вљубените Лесна Шема Нерѓосувачки Челик Вакуум Колба, Двоен Ѕид Изолирани Шише за Вода Течење Доказ

DEN 527.76

Достапност

Капацитет : 17 унци / 500 ml; Димензии : Должина-10.6" Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик - храна одделение PP Капак Вакуум Изолација : На литургија е двојно-layer вакуум изолација, која може да се задржи водата топла, за неколку часа.Совршен за кампување, патување, и канцеларија.Спецификации : Капацитет : 17 оз, 500 ml Димензии : Висина 26cm / 10.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа