литургија Изолација тенџере,апарати за Домаќинство со Висок Капацитет од не ' Рѓосувачки Челик Патување Преносни Шише за Вода Европски Стил 1.3 L (боја : КАФЕНА,среб?

литургија Изолација тенџере,апарати за Домаќинство со Висок Капацитет од не ' Рѓосувачки Челик Патување Преносни

DEN 6505.68

Достапност

★ Материјал : не ' Рѓосувачки челик. ★Големина : 28cm*14cm. ★Нерѓосувачки челик метална обвивка, носат-отпорни, и отпорно на гребење, нема отпечатоци од прсти во сликарството процес. ★Сребро обложено стакло лагер, киселина и алкално отпорни, отпорни на корозија, топлинска изолација. ★Удобна рачка, не се лизга материјал, U-облик на вода штекер, ефективна вода контрола.Боја : Кафена,silver Capacity : 1.3 LColor класификација : brown Instructions : 1. Ве молиме чисти внатрешноста на производот пред употреба, и потоа загрејте го со топла вода за да се обезбеди подолг изолација ефект.2. Распуштање една лажица сода во топла вода по еден период на време и се прелива во термос шолја за чистење и дезинфекција.3. Миење на производ темелно по употребата, сува вода дамка со сунѓер или памучна крпа, и чувајте го на ладно и вентилирани место.Вакуум jug е погодна за чување на кафе, вода, чај и други пијалоци, секојдневно домашна употреба и кампување достапни, уникатен дизајн ја прави декорација за вашиот kitchen Healthy квалитетот на водата отсекогаш бил нашиот извршување, на spout ги користи сите-челик филтер, нема мирис.Перформанси останува стабилен на високи температури, безбедно да се drink Package се Вклучени : 1 X Термо Тенџере.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа