380ml Микро Пејзаж од не ' Рѓосувачки Челик Вакуум Колба Мини Животинско Пејзаж Покрие Термос Кафе Млеко Подарок Патување Чаша Вода (Капацитет : 301 400ml, Боја : Сина Терми

380ml Микро Пејзаж од не ' Рѓосувачки Челик Вакуум Колба Мини Животинско Пејзаж Покрие Термос Кафе Млеко Подарок

DEN 374.40

Достапност

Направени од Високо - квалитетна храна одделение 304 од не ' рѓосувачки челик и внатре и надвор од ѕидовите.Абразивни текстура зголемува намалување на површината боја пролевање или шише пукаат.Еко-пријателски, shockproof и да се загрози доказ, ' рѓа и течење доказ, гребење отпор, двапати ѕид, без пот, без кондензација на вашата работна маса има повеќе.Отворен спортски шише, лесен за носење, стилски и убави.Изработени од нерѓосувачки челик, капакот има запечатување гумени прстен за добра запечатување.Изолација перформанси 0 - 6 часа, долго - траен задржување на време.купот на устата е голем дијаметар дизајн, ситно полиран и практично да пијат.Совршено прилагоден за Трчање, Фитнес, Јога,канцеларија, на Отворено и Кампување.Име на производ : Микро пејзаж изолација Cup Material : 304 од не ' рѓосувачки челик лагер Храна одделение силиконски запечатување ring Cap : Polypropylene Capacity : 380ml Држи време : 6-24hours Element : Мода шише капаче на животните пејзаж Боја класификација : Blue/ Розова/ Зелена/ бела.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа