200/ 360ml Термос Деца Чаша од Нерѓосувачки Челик Шише Термос Вакуум Шолја Кафе Чаши Термос Деца Стомак Првенство Училиште Термички Шише (Капацитет : 200ml, Боја : Сина)

200/ 360ml Термос Деца Чаша од Нерѓосувачки Челик Шише Термос Вакуум Шолја Кафе Чаши Термос Деца Стомак Првенство

DEN 950.40

Достапност

Направени од Високо - квалитетна храна одделение 304 од не ' рѓосувачки челик и внатре и надвор од ѕидовите.Абразивни текстура зголемува намалување на површината боја пролевање или шише пукаат.Еко-пријателски, shockproof и да се загрози доказ, ' рѓа и течење доказ, гребење отпор, двапати ѕид, без пот, без кондензација на вашата работна маса има повеќе.Погоден за канцеларија, дома, на патување употреба.нерѓосувачки челик, внатрешно, да се избегне на unhealthful хемиски супстанции кога го користите под висока температура.Свежи, кратка, здрави се нашите чаши посебна карактеристика различни со други чаши.употребата на еколошки силика гел запечатување прстен, не е лесно да излегуваат во јавноста, се запечатени и топлинска заштита, повеќе удобен за носење.Совршено прилагоден за Трчање, Фитнес, Јога,канцеларија, на Отворено и Кампување.Погоден за канцеларија, дома, на патување употреба.нерѓосувачки челик, внатрешно, да се избегне на unhealthful хемиски супстанции кога го користите под висока температура.Свежи, кратка, здрави се нашите чаши посебна карактеристика различни со други чаши.Материјал : не ' Рѓосувачки steel Color : 5 Бои за вашиот choosing Capacity : 200 MLSize(за) : 14cm* 6.5 cm Specifications : Оваа чаша течење - доказ дизајн, препорачливо е во торба.Погоден за канцеларија, дома, на патување употреба.нерѓосувачки челик, внатрешно, да се избегне на unhealthful хемиски супстанции кога го користите под висока температура.Свежи, кратка, здрави се нашите чаши посебна карактеристика различни со други чаши.Пакет се Вклучени : 1 x Термос Шолја.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа