Генерички, Тетоважа Машини,Dragonfly Ротари Тетоважа Машини Пиштол Shader & Лагер Црна Тетоважа Моторни Пиштол Колекции Понуда за Уметници

Генерички, Тетоважа Машини,Dragonfly Ротари Тетоважа Машини Пиштол Shader & Лагер Црна Тетоважа Моторни Пиштол

DEN 311.76

Достапност

1.ИМЕ : Ротари машина и на двете големи користи за Лагер и Shader. 2.БОЈА : Црна тетоважа машина(поради различни светлина и го следат амбиент.Мали боја разлика можеби постоеле.Ви благодариме ! ). 3.Answer : ___________________________ NOTE : Ротари тетоважа машина Не користете повеќе од нормално 6-9v напон.одмор за неколку минути по 1 часа работа. 4.ТЕЖИНА : мала тежина,лесен за употреба Ротари Тетоважа Машина за Полнење. 5.КОЛИЧИНА : 1 компјутер Тетоважа пиштол/Многу,тетоважа dragonfly ротари тетоважа машина.Тетоважа Машина Пиштол Тетоважа Снабдување Количина : 1 пиштол/Многу Достапни Бои : Црна,фотографиите се на вистинските производи.Но, поради различни светлина и го следат амбиент.Мали боја разлика можеби постоеле.Ви благодариме !Тетоважата Машина може да работи нормално во рамките на 6-9 volts.Тоа се препорачува да се користи повеќе од 1,5 напојување.Ве молиме да обрнете внимание : Не користете повеќе од нормално 6-9v напон Со цел да се избегне оштетување, тетоважата ротари машина треба одмор за неколку минути по 1-2 часа работа.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа