SMax Моќен Тетоважа Пенкало Ротари Тетоважа Машина За Трајна Тетоважа Пиштоли Веѓа Тетоважа На Телото Уметност Постојан Сочинуваат Машина

SMax Моќен Тетоважа Пенкало Ротари Тетоважа Машина За Трајна Тетоважа Пиштоли Веѓа Тетоважа На Телото Уметност

DEN 2095.92

Достапност

Телото е мали и нежни, со фино врежан рабови, сјајна и светла изглед, и нежна и мазна на допир.Тоа е прекршување на границите меѓу тетоважи и веѓите, двојна намена и пенкало за тетоважи и веѓите, кои се ефективни.На празен куп 17 мотор е донесен, излезната енергија е стабилна, звукот е светлина, и услугата животот е долга.Врежан изработка, полиран мазна површина, уникатен изглед дизајн, роман форма.Рака на моделот е да не се лизга дизајн, не се лизга и отпорни на контрола, долгорочна употреба, не се уморни, испотени, а не лизгава.Пенкало структура, ефикасност е значително подобрена, и разни модели можат да се користат.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа