Ротари Тетоважа Машина за Лагер Тетоважа Ротари Машина Пиштол за Сенчење Силен Мотор Моќен Удар Директно се Вози РКА Кабелот

Ротари Тетоважа Машина за Лагер Тетоважа Ротари Машина Пиштол за Сенчење Силен Мотор Моќен Удар Директно се

DEN 2639.76

Достапност

Тетоважата моторни машина може да се прилагоди на напон според барањата на употреба за контрола на интензитетот и фреквенцијата.Secant, fogging, боја, портрет, тотем, нови и стари традиционални Европски и Американски стилови може да се контролира, брзо боење, мали и оштетување на кожата.Увезени движење високо-коњски сили мотор, силна и стабилна, долго работно време, без топла, погоден за сите видови на интегриран игли.Последните десет-слот ексцентричен диск се користи за да се обезбеди подолг животен век.На монтажни моторни дизајн е лесен за одржување и надградба на мотори со различни брзини.Може да се вклопат за трајна шминка, погоден за веѓи, усни, главата, и повеќе.исто така и за телото тетоважа дизајн.Бренд Име : MAXSName : Тетоважа Моторни Machine Material квалитет : алуминиум легура, anodized Workmanship : CNC интегрирани парична казна carving Motor : 10 V 12000 револуции по minute Suggested работен напон : 6-9 VNeedle должина : 3.5 mm Net тежина : 153g Бруто тежина : 320g Packing : 1 мотор, 1 се справи со, 1 РКА cable Useage : Тело тетоважа/веѓите/eyelids/усните.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа