Професионални Ракета Тетоважа Пенкало Ротари Пенкало Пиштол со Светлина Моќен Јапонија Моторни Тетоважа Пенкало за Лагер Shader Тетоважа Машина

Професионални Ракета Тетоважа Пенкало Ротари Пенкало Пиштол со Светлина Моќен Јапонија Моторни Тетоважа Пенкало

DEN 1704.24

Достапност

Компатибилен со повеќето кертриџ игли.Машината има работен напон на 10 V.CNC врежан дизајн со совршена изведба.Стабилна фреквенција со нормална температура блиску до 32 степен.Ниско ниво на бучава, unibody, лесен, лесен и пренослив да ја користите.Погоден за веѓи, усни лагер, eyeliner и телото tattooing.Бренд Име : MAXSOrigin : CN(Потекло)Стока Квалитет, Сертификација : ce Plug Тип : EUMaterial : Aluminum Model Број : NA102 Type : Тетоважа Gun Gun Тип : Electric Type : Ротари Тетоважа Pen Max Брзина : 10000 R/MModel : Ракета IIMotor : Јапонски Motor Shell : Aluminum Max моторни брзина : 9v 10000rpm Stroke : 3.5 mm Work напон : 6-9v Useage : Тетоважа,веѓа,eyeliner,тетоважа усна, мала тетоважа и други операција.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа