SMax Ротари Тетоважа Машински Алуминиумски Легури Јапонија Coreless Моторни РКА Интерфејс Трајна Шминка Кертриџ Тетоважа Пен

SMax Ротари Тетоважа Машински Алуминиумски Легури Јапонија Coreless Моторни РКА Интерфејс Трајна Шминка Кертриџ

DEN 2104.32

Достапност

Оваа ротари тетоважа машината е дизајнирана за да ви дадат најблиските чувствуваат вистинско пенкало, кои можете да ги добиете со тетоважа машина.Можете да го направите ова пенкало тетоважа, постојан веѓа шминка, усните линија, око линија,Сите во една тетоважа машина.Оваа тетоважа машина компатибилна со речиси брендови напојување и кертриџ игли видови.Одлично за поставата и сенчење.Високо ефикасни, удобно се справи со дизајн.Повеќе моќни,лесни.ниски-бучава.Ве молиме имајте на тетоважа пенкало работи под 12 V за заштита на ротари систем и мотор.Бренд Име : MAXSCommodity Квалитет, Сертификација : 3 CMaterial : Aluminum Type : Тетоважа Gun Gun Тип : Electric Type : Ротари тетоважа machine Item име : Тетоважа Machineproduct : Ротари тетоважа pen Needle издаденост : 0-3.5 mm Stroke : 3.5 mm Material : Space Alumiunm Connection : RCAMotor : 10 V/11500 Rpm Suggest Напон : 6-10 VSize : 110 X15 MMWeight : 67g Useage : Тело тетоважа/веѓите/eyelids/усните.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа