Женска Лето Блузи Жените Ребрести Поврзана Резервоарот Секојдневен Ракави Резервоарот На Врвот V Деколте, Опремени Секси Блуза Јуниори Девојки

Женска Лето Блузи Жените Ребрести Поврзана Резервоарот Секојдневен Ракави Резервоарот На Врвот V Деколте, Опремени

DEN 239.52

Достапност

Материјал : Полиестер, 2021 жените лето блузи.V Деколте / Crewneck / Солидна / Шарени.Без Ракави / Краток Ракав / Долг Ракав.Пролет лето есен зима.Појавување сандали, високи потпетици, влечки, рамни чевли, сите видови на чанти, капи, очила, обетки, накит.Бренд GOODTRADE8 Беше Основана Во 2014 Година, Тоа е Моден Бренд Кој се Фокусира На Модата Жените Облека.Целосно се Покаже Вашиот Уникатен Шарм И Позитивен Став Кон Животот, Прави Сите Среќни, Опуштени И Сигурни во себе.Ние Постојано се Обрне Внимание На Најновите Модни Трендови, Усвојува Високо Квалитетни Материјали, ги Задржи Подобрување На Облека Според Секој Почитувани Купувачи Внимателен Повратни информации.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа