Амазон Essentials Жени е 2-Pack Класичен Одговара Памук Ракави Резервоарот Врвот

Амазон Essentials Жени е 2-Pack Класичен Одговара Памук Ракави Резервоарот Врвот

DEN 1173.60

Достапност

100% Памук.Увезени.Машина За Миење.Овој класичен, разновиден кошула, обезбедува лесен изгледа совршен за секоја прилика.Секојдневниот направи подобро : ние слушаме за повратни информации од корисниците и да ја прочистите секој детал да се осигура квалитетот, се вклопуваат, и удобност.Еден бренд.Еден бренд - Овој класичен, разновиден кошула, обезбедува лесен изгледа совршен за секоја прилика Essentials е фокусирана на создавање на прифатлива, високо-квалитетна, и долго-траен секојдневната облека може да се потпре на.Нашата линија на женска облека вклучува кашмир џемпери, руно и надолу јакни, и повеќе, вклучувајќи ги и плус големина опции.Нашата конзистентна големината зема guesswork надвор од шопинг, и секое парче се стави на тест за одржување на највисоките стандарди за квалитет и удобност.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа