Кујна складирање рек Полица Хардвер Организатор Модерна Кујна Закачалка удирани со тупаници Ѕид Монтирани Utensil Алуминиумска Тепсија Рек Складирање Носителот Бар

Кујна складирање рек Полица Хардвер Организатор Модерна Кујна Закачалка удирани со тупаници Ѕид Монтирани Utensil

DEN 903.84

Достапност

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.NFEGSIYA Со отворите екранот кошница дизајн, лесно можете да зачувувате и да ги отстраните вашите работи со една рака, која е погодно ако сте готвење.Лесен и практичен, лесен за инсталација, оваа кошница придава на врвот полица со едноставно лизгање во, слајдови лесно преку две долги рачки.Совршен за чување облека во гардероба, зачин тегла во кујната, трудови и списанија, во дневната соба, или toiletries во бањата.Креирање на повеќе простор за да се одржи повеќе предмети за вашиот дом.Можете да поставите и да ги приложи овие под контра складирање било каде, како што ковчегот, во вратата, полица, канцеларија биро, дури и гардероба.Со широк отвор, можете лесно да ги чувате и да ги отстраните вашите работи.Ова под полицата складирање кошница има многу стилски изглед и ќе го Подобри вашето дома декор со оваа неверојатна под полицата складирање кошница.Опис : На јадицата на решетката е 3мм дебели и има силна носивоста.Удар инсталација.Погоден за кујна употреба.Спецификација : Тип : 4 куки, 6 куки, 8 hooks Material : space aluminum Surface третман : црна paint Color : black Size(приближно) : 4 куки : 30cm6 куки : 40cm8 куки : 50cm Note : 1. Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.2. Ве молиме овозможи 1-2 см разлики поради прирачник за мерење.


Параметрите на стоката

Type:
4 hooks, 6 hooks, 8 hooks
Material:
space aluminum
Surface treatment:
black paint
Color:
black
Size(approx):
4 hooks
6 hooks:
40cm
8 hooks:
50cm
1. Due to the light and screen difference, the item's color may be slightly different from the pictures. :
2. Please allow 1-2 cm differences due to manual measurement. :

Подобро ви се допаѓа