WENDONGZH Тенџере и Пан Решетката за Таванот со Куки — Декоративни Монтирани Складирање Рек — Мулти-Цел Организаторот, за Дома, Ресторан, Кујнски Садови, Прибор, Книги,

WENDONGZH Тенџере и Пан Решетката за Таванот со Куки — Декоративни Монтирани Складирање Рек — Мулти-Цел Организаторот,

DEN 1271.76

Достапност

Материјал : Метал, Капацитет на Цела Полица : 44.09 lb / 20 кг.DISPLAY & ОРГАНИЗИРА - Приказ стилски кујна - Специјално дизајниран за лонци, тави, садови за храна, готвачите, bakeware, растенија, како и други декоративни елементи.ЕФИКАСНА ПРОСТОР SAVER - Елиминира средена, го ослободува кабинет простор, и заштита од гребнатини.МУЛТИ-ЦЕЛ ПОЛИЦА - Погодна за разни видови на апарат за складирање.ЛЕСНО ДА се СОБЕРАТ - Минимална собранието се бара со брзо поставување.Дизајнот е изведен од природата и има елегантен и великодушни изглед.Кујната е срцето на вашиот дом, ние може да ви помогне да го достави тоа и разубават тоа.Ние знаеме каков вид на кујна складирање треба и се стремиме да се направи тоа да се обистини.Нашата страст покажува во дизајни себе и за стандардот со кој ние ги донесе на живот.Садови и тави се чини дека да се излее од шкафове?Уморни од пребарувањето преку кабинети и countertops?Решение може да се дојде само од погоре!Спецификации : 1. Производ Димензии : (24.02 x 9.45 x 9.65)" / (61 x 24 x 24.5)cm(L x W x H)2. Капацитет на Цела Полица : 44.09 lb / 20kg3. Материјал : Metal4. Тежина : 3.62 lb / 1.64 kg Note : 1.При приемот на стоката, ве молиме потврдете производот според листата на инструкции.Откако ќе најдете Помалку парчиња, ве молиме да се обезбедат релевантни слики контактирајте со нас.Ние ќе се справи со тоа во време.2.Ве молам, инсталирајте стока со упатството.3.Препорачливо е дека инсталацијата не треба да бидат премногу тесни да се прилагоди лесно.По структура е инсталиран, фирма интерфејс за поголема стабилност.Пакетот Вклучува : 1 x Декоративни Ѕид Монтирани Складирање Виси Rack10 x Куки.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа