Задните Багажникот за на Покрив Усна Спојлер Карбонски Влакна Спојлер Додатоци Одговара за БМВ Х5 G05 Спорт Комунални 2019+ 1pc

Задните Багажникот за на Покрив Усна Спојлер Карбонски Влакна Спојлер Додатоци Одговара за БМВ Х5 G05 Спорт

DEN 10614.24

Достапност

✅ Инсталација : Освен за преголеми задното крило, другите се пејст со 3 M лепак.На карбонски влакна Задниот спојлер се Зголеми појавата на возилото за да го направи вашиот автомобил да изгледа поубав!Мислам дека никој не може да го одбие. ✅ Изглед : Овој заден спојлер на багажникот & покривот Спојлер може да се направи возило да изгледа како sportier & Жестока, драматично подобрување на стајлинг и изглед.Ние сакаме да ви помогне да го промените изгледот на вашето возило!✅ Компатибилен со : За БМВ Х5 G05 (x Drive30d x Drive40i x Drive50i M50d База/M Спорт) Sport Utility 2019 2020 2021,Белешка за BMW X5 M Модели. ✅ Ултра Лесна : Нашата карбонски влакна задните покривот спојлер се лесни во споредба со другите материјали, давајќи му на вашиот автомобил намалување на телесната тежина добивка од своите гради.По купувањето на производот, го следи вашиот логистика информации, се додека не добиете производот.✅ Високо-квалитетни материјали : Тоа е направен од лесен & врвот одделение трајни 100% реално карбонски влакна материјал со гланц.Овој стил на задното крило со Жестока, секси профил дава вашиот автомобил перформанси естетски.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа