aHUMANs Самурајски Меч Shift Knob Automatic-за Краток Опрема Shift Knob Catchers Опрема Погодна за Рачен Менувач Автомобили-Повеќето Автоматски Менувач Автомобили

aHUMANs Самурајски Меч Shift Knob Automatic-за Краток Опрема Shift Knob Catchers Опрема Погодна за Рачен Менувач

DEN 479.76

Достапност

УНИКАТЕН СТИЛ – Ова самурајски меч shifter е bushido дао hilt моделирање, исклучителна занает, надмоќно hilt модел, е совршен интеграција на bushido дао и опрема shift главата.ИСКЛУЧИТЕЛЕН ДИЗАЈН – Овој нинџа опрема shift knob има исклучителна се справи со нож, чиста и нежна дизајн, свила јаже, со користење на крстот дизајн, крстот против пролизгување, се чувствуваат удобно, вистинскиот материјал.УНИВЕРЗАЛНА FIT – Ова се држи копчето shift knob automatic (автоматски) е универзална и функционира со повеќето рачно и автоматски преноси без заклучување/копче.СИГУРЕН МАТЕРИЈАЛИ – Ова самурајски меч shift knob е направен од целосна цврст челик, синтетички свила, имитација rayon.ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА – Ова катана shift knob со 4 адаптери (8мм, 9.5 мм, 10мм, 12mm), тоа е лесно да се инсталира и може да се инсталира директно.Новата автоматска промена knob е одлична замена за стариот и носи автоматски менувач shift knob, давајќи му на вашиот автомобил сосема нов изглед.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа