Банана-Брод Деца Спорт Roll-On Сончање Лосион SPF 60+, 2.5 oz

Банана-Брод Деца Спорт Roll-On Сончање Лосион SPF 60+, 2.5 oz

DEN 270.24

Достапност

Удобен, Стрес-Бесплатна апликација да дава супериорен Сонцето Грижа искуство.Блага и Нежна формула, но и со уникатен, елегантен изглед.Помалку Неуредна пријава и течење-доказ визуелно единствен тек на пакетот.TSA-friendly и совршен за on-the-go прилики.Гребен Пријателски и Paraben Слободни.Удобен, Стрес-Бесплатна апликација да дава супериорен Сонцето Грижа искуство.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Сонцето Shield SPF 28 Unscented
  • Новак

Сонцето Shield SPF 28 Unscented

DEN 528.00

На лесни формула апсорбира брзо за мазна, јасно, и мат финиш.Вистински пакување може да варираат.УПОТРЕБ