Шеј Влага Sheamoisture Лаванда & Диви Орхидеи Меур Бања & Тело Измијте - 16 Fl Мл, 16 Оз

Шеј Влага Sheamoisture Лаванда & Диви Орхидеи Меур Бања & Тело Измијте - 16 Fl Мл, 16 Оз

DEN 241.92

Достапност

Шеј Путер длабоко moisturizes и поправки на кожата со витамини.Лаванда ги смирува и ја смирува кожата, иритација.Орхидеи Екстракт поправки оштетена кожа и помага во спречување на влага во косата.Пакетот димензија на производот е 2.5"L x 2.5"W x 8"Х. Sheamoisture лаванда потоа туп сува и придавам влогови со нашето тело лосион.Благодарение на нашите Шеј Путер и влага богати масла, ова лаванда сапун нежно ги чисти без одземање на природната влажност на кожата.Шеј Влага е познат и сакан за нејзините природни, одржливо произведени добрина, особено на нивните природни тело измијте за Жени и тело за Миење за мажите.Ова е навлажнувачки тело измијте и меур бања Направен со љубов за вас.Ние сме, исто така, обидот на фер Трговија преку Заедницата Трговија дома и во странство.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Old Spice Гел-Шампон, 250 ml
  • Новак

Old Spice Гел-Шампон, 250 ml

DEN 143.76

Old Spice Гел.Туш Гел.Оригинални и ексклузивни здравје и производи за лична нега.Old Spice Туш Гел 2in1 Ладење 250ml Ol