PRAILEELA Алое вера Туш Гел - 500 ml x 2.

PRAILEELA Алое вера Туш Гел - 500 ml x 2.

DEN 2343.12

Достапност

Очисти и да го негуваат вашето тело со ова освежување туш гел, природно богата со витамин Д алое вера туш гел држи вашиот ум мирен преку своите лесно миризливи мирис на алое вера.Очисти и да го негуваат вашето тело со ова освежување туш гел, природно богата со витамин Д алое вера туш гел држи вашиот ум мирен преку своите лесно миризливи мирис на алое вера.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа