CYHO Мобилен Телефон Wristband Skidproof, Додаток за Полнење Во Супермаркет;Дома;Училишта, ученичките домови;Трговски Центар;Патување, 60(MM), Светло Сива, 4 (Проекти) Видиме Згло?

CYHO Мобилен Телефон Wristband Skidproof, Додаток за Полнење Во Супермаркет;Дома;Училишта, ученичките домови;Трговски

DEN 102.48

Достапност

Зелена и безбедна материјали.Таа има долга-терминот услуга живот, бидејќи тоа е силен и издржлив.Се спречи губење на мобилни телефони.Поради својата светлина материјал, лесно да се носат.Поради не-иритирачки мирис, тоа може да биде директно контактирал со кожата.Применливи Прилики : Супермаркет;Дома;Училишта, ученичките домови;Трговски Центар;Патување;Изнајмување на Куќа;Мобилен Телефон;Видиме Продавница;Канцеларија Соба Боја : Светло Сива Материјали : Силика Гел Облик : Неправилни Форма Вкупно Нето Тежина : 8(G) Должина : 60(MM) Пакет се Вклучени : 4 (проекти) Видиме Зглоб Ремени Карактеристики : Зелена и безбедна материјали.Таа има долга-терминот услуга живот, бидејќи тоа е силен и издржлив.Се спречи губење на мобилни телефони.Поради својата светлина материјал, лесно да се носат.Поради не-иритирачки мирис, тоа може да биде директно контактирал со кожата.Не е лесно да се земе простор поради своите мали димензии.Овој производ не е лесно да се деформира поради мек и флексибилен материјал.Производите се роман во изгледот, модерен и убави.Тоа може ефикасно да се спречи отпечатоци од прсти и рака пот остатоци.Производите се шарени и светли.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Рејн Шарм Schnauzer Шарм
  • Новак

Рејн Шарм Schnauzer Шарм

DEN 840.00

Рака Полиран.Висок Лак Финиш.ТешкиДолжност Скок Прстен.Доживотна Гаранција.РодиумПозлатен.Ве молиме и�