Останете Дома Сирена Смешно Хумор Мобилен Мобилен Телефон Џек за Слушалки Шарм одговара на iPhone, iPod Галакси

Останете Дома Сирена Смешно Хумор Мобилен Мобилен Телефон Џек за Слушалки Шарм одговара на iPhone, iPod Галакси

DEN 191.76

Достапност

6" (15mm) во должина.За Производот : Додадете некои екстра забава и заштита на вашиот телефон или други уреди со овој уникатен шарм!Тоа приклучок директно во вашиот џек за слушалки и го задржува област без прашина и остатоци.Идеален за додавање прскање на личност во вашиот личен уред.Доаѓа со смола-на врвот дизајн на двете страни на метал шарм.Лиценца b Creative.6" (15mm) во дијаметар.Одговара на стандарден приклучок за слушалки приклучоци на повеќето мобилни/паметни телефони, музички плеери и други преносни уреди, вклучувајќи iphone, падовите, i Pods, Galaxy телефони и повеќе.Направен од метал и се состои од смола-на врвот дизајн на двете страни.Телефонот не се вклучени.Шармот е во прилог на пластични џек вметнете преку метал hummer ноктот.СОВРШЕН ЗА ТИНЕЈЏЕРИ И ВОЗРАСНИ : Ова незаборавно телефон шарм е совршен како партија корист, goodie торба додатен, порибување stuffer, класа седенка, или за во секое време да се чувствуваат-добра забава.Шармот е околу 0.Приближната големина на шарм е 0.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Рејн Шарм Schnauzer Шарм
  • Новак

Рејн Шарм Schnauzer Шарм

DEN 840.00

Рака Полиран.Висок Лак Финиш.ТешкиДолжност Скок Прстен.Доживотна Гаранција.РодиумПозлатен.Ве молиме и