Божиќ Одмор Дедо уметничко Лизгање Играчки Дрво Мобилен Мобилен Телефон Џек за Слушалки Шарм одговара на iPhone, iPod Галакси

Божиќ Одмор Дедо уметничко Лизгање Играчки Дрво Мобилен Мобилен Телефон Џек за Слушалки Шарм одговара на iPhone,

DEN 191.76

Достапност

Идеален за додавање прскање на личност во вашиот личен уред.Телефонот не се вклучени.Приближната големина на шарм е 0.Одговара на стандарден приклучок за слушалки приклучоци на повеќето мобилни/паметни телефони, музички плеери и други преносни уреди, вклучувајќи iphone, падовите, i Pods, Galaxy телефони и повеќе.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа