PITHAGE Сите Намена Хексагонална Форма Barbell Neoprene Обложени Гира Рака Тегови Сет со Решетката за Домашна Теретана

PITHAGE Сите Намена Хексагонална Форма Barbell Neoprene Обложени Гира Рака Тегови Сет со Решетката за Домашна

DEN 1665.60

Достапност

3 пара тегови во 2-фунти, 3 фунти, и 5 фунти со складирање тежина застане.Разноврсна Тегови нудиме можност да се концентрира на одредени мускулни групи или да се добие целосна тело тренингот.Идеален за отпор и други обуки.Neoprene слој нуди лесна контрола, и печатени тежина број на секоја крајот капа и колор-кодирани за брза идентификација.Не дозволувајте вашето вежбање останат дома.Овој сет е компактен и совршен за патување употреба.Хексагонална облик го спречува тегови од тркалање далеку.Тренинг со тегови, овозможува да се обучуваат преку поголем опсег на движење од barbells на некои вежби.PITHAGE рака тегови сет со 3 пара тегови во 2-фунти, 3-фунти и 5 фунти големини за да ги задоволат вашите вежба потреби.PITHAGE neoprene гира проекти се направени од високо квалитетни леано железо со Еко ПВЦ фолија.На neoprene слој на тегови обезбедува сигурна потпора.На Хексадецимален облик на тегови спречува од тркалање.Тренинг со тегови, овозможува да се обучуваат преку поголем опсег на движење од barbells на некои вежби.PITHAGE рака тегови сет со 3 пара тегови во 2-фунти, 3-фунти и 5 фунти големини за да ги задоволат вашите вежба потреби.PITHAGE neoprene гира проекти се направени од високо квалитетни леано железо со Еко ПВЦ фолија.На neoprene слој на тегови обезбедува сигурна потпора.На Хексадецимален облик на тегови спречува од тркалање.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа