Тело-Цврсти Алатки BSTND9PR Neoprene Тегови 9 кг. Пар - Жолта

Тело-Цврсти Алатки BSTND9PR Neoprene Тегови 9 кг. Пар - Жолта

DEN 1200.00

Достапност

9 кг.пар - Жолта.Издржливи не се лизга neoprene слој е лесен за контрола и лесно да се чисти.Идеален за разни лични или групни вежби, вклучувајќи џогирање и моќ пешачење, аеробик, генерален вежба, физикална терапија, па дури и јога рутини.Не се тркалаат хексадецимален-завршува овозможи лесно редење и лесен за складирање.Губење на ознаки кои се трајно печат врз barbell завршува, па пот и чистење нема да ги носи надвор.Тегови, не треба да бидат грди, валкани и се остава да се тркалаат околу вашиот подрумски кат.Всушност, Телото-Цврсти има преземено концептот на традиционалните тегови и со оглед на тоа лифт со свежа модерен изглед и user-friendly карактеристики.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа