Преносни Храна-Одделение Силика Гел Здраво Бебе Играчки, Бебе Teether, за Бебе Дете Удобност Бебе Масажа на Непцата(Розева)

Преносни Храна-Одделение Силика Гел Здраво Бебе Играчки, Бебе Teether, за Бебе Дете Удобност Бебе Масажа на

DEN 407.76

Достапност

Мулти‑агол залак, дизајни удобно залак позиција според бебето залак навики.Не е лесно да се падне, лесен за носење, не валкани лесно, едноставна за користење.Хемиско‑бесплатно, силика гел материјал, без оштетување на безбедни и здрави за бебето.Масажа бебе е тендер непцата, олеснување на непријатност за време на првиот заб раст период.Едноставно да се прилагоди на соодветна големина, погоден за различни возраста на бебето.Функција : 1. Мулти‑агол залак, дизајни удобно залак позиција според бебето залак навики.2. Не е лесно да се падне, лесен за носење, не валкани лесно, едноставна за користење.3. Хемиско‑бесплатно, силика гел материјал, без оштетување на безбедни и здрави за бебето.4. Масажа бебе е тендер непцата, олеснување на непријатност за време на првиот заб раст период.5. Едноставно да се прилагоди на соодветна големина, погоден за различни возраста на бебето.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Бебе Teether Application Век : Над 3 months Optional Боја : Сина, Pink Material : Храна-одделение силика гел Пакет Листа : 1 x Бебе Teether Note : ве Молиме забележете дека новиот тип и стари тип на производот ќе биде испратен по случаен избор, и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.


Параметрите на стоката

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Baby Teether
Application Ages:
Above 3 months
Optional Color:
Blue, Pink
Material:
Food-grade silica gel
Package List:
1 x Baby Teether :
Please note that the new type and old type of this product will be sent randomly, and make sure you will not mind before ordering. :

Подобро ви се допаѓа

Rosa-Schluesselbeissring
  • Новак

Rosa-Schluesselbeissring

DEN 387.12

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�